DOMACÍ ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE OD ROKU 2008 +420 412 558 245 +420 605 769 962 adp-anna@adp-anna.cz

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

VLÍDNÉ STÁŘÍ JE CÍL

Naše služby jsou využívány klienty, kteří se nacházejí v nelehké
zdravotní i sociální situaci a jejich rodiny sami péči nemohou zvládnout.

SEAMEN.CZ - ŠKOLENÍ POSÁDEK PLAVIDEL - LODĚ

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

ANNA - VLÍDNÁ PÉČE

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ SENIORŮ

Klademe velký důraz na zpětnou vazbu od klientů a jejich rodinných
příslušníků a dalších pečujících. Zdravotní stav klientů je pravidelně
konzultován s ošetřujícími lékaři klientů, s odbornými ordinacemi a nemocnicemi.

Slider

REFERENCE

 

Reference od klientů

Služby Agentury domácí péče Anna využívám od září 2020, když se u mojí mamky velmi zhoršil zdravotní stav . Jsem s jejich službami nadmíru spokojená, sestřičky i pečovatelky jsou velmi vstřícné ,obětavé a usměvavé, se vším pomůžou i poradí, postarají se o veškeré potřeby mé mamky, když jsem já v práci, jejich práce je náročná a ony ji velmi dobře zvládají. Pomáhají každý den i ve svátek a za to jsem jim moc vděčná. Velmi oceňuji přístup pomoci s mou matkou pečovatelce Simoně Peremské, kterou si velmi oblíbila moje mamka.

A celkový závěr je velmi kladný, tuto agenturu vřele doporučuji všem co mají zdravotní komplikace a nezvládají péči o sobe či své blízké a potřebují pomoc s každodenními starostmi, nebojte se oslovit tuto agenturu, rádi vám profesionálně a lidsky se vším pomůžou.

S pozdravem D.B., Děčín, 2022


Klientka Olga

Ráda bych touto cestou poděkovala Agentuře Anna - domácí péči, potažmo její zřizovatelce paní JUDr Haně Kozákové a všem děvčatům, která v této agentuře pracují. Díky jejich laskavé a obětavé péči mohla moje maminka dožít doma, kdy byla zvyklá.

A nyní, kdy sama potřebuji odbornou pomoc při poskytování parenterální výživy, obrátila jsem se na Agenturu Anna a byla jsem mile překvapená jejich přístupem při pomoci, bez které bych se nemohla vrátit z nemocnice zpět domů. 

O.D., Děčín 2022


Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování a spokojenost s dlouhodobou péčí moji manželce J. K., která jí byla poskytována nejprve v místě bydliště a poté v agentuře Anna Děčín Loubí.

Vstřícnost a ochota Vašeho personálu mě velice těší a jsem rád, že manželka může Vaši péči využívat a je velmi spokojená.

Moc děkuji. B. K. ,Děčín, listopad 2021

Děkuji touto cestou celému kolektivu odlehčovací služby Anna za pomoc, vstřícnost a dále za vysokou úroveň služeb, kterou nám poskytl. Zejména oceňuji jejich profesionalitu, kterou kombinují s nepřehlédnutelnou laskavostí v přístupu ke svým klientům.
E. M., Děčín 2021


Chtěly bychom poděkovat Agentuře domácí péče "Anna", Loubí 69, Děčín za dlouholetou pomoc a péči v terénní službě, následně pak v Odlehčovací službě Loubí, jež byla poskytována naší mamince (96let). Jsme rády, že podzim života strávila v blízkosti chápajících, příjemných a obětavých lidí.

Dcery Miroslava a Božena, Děčín 2021


Dobrý den,
chtěla bych Vám i celému Vašemu kolektivu poděkovat. Vystřídalo se u nás hodně sestřiček a všechny byly milé a obětavé, přestože to neměly s mamkou vždy lehké. Některé z nich, Petra, Dana a Denisa se staly součástí naší rodiny. Určitě mně budou chybět. Poděkujte prosím také paní, co rozděluje služby. Vždy, když to bylo možné vyšla mně vstříc.
Hodně zdraví, pohody a dobrých klientů Vám přeje p. K., Děčín 13.3.2015


Dobrý den,
vím že se opakuji, ale chci poděkovat, pokud to tak lze vůbec nazvat, všem sestřičkám, které se o mě postaraly v době, kdy jsem se ocitla bez pomoci rodiny. Daně a Tomášovi za přípravu jídla. Denise a Tomášovi za nabídku nákupu. Pokud jsem na něco a na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale oni vědí.
Moc vám ze srdce děkuji.
paní Š., Děčín 30.11.2014


Dobrý večer, paní vedoucí,
rádi bychom touto cestou poděkovali Vám, Vaší rodině a všem Vaším zaměstnancům za pomoc, která byla poskytována v péči o našeho tatínka. Velké díky patří sestřičkám, které docházely do naší rodiny a přinášely pomoc nejen odbornou a fyzickou, ale přicházela s nimi radost, milý úsměv a slovní povzbuzení, čehož je v péči o nemocného v rodině zapotřebí. Velice si Vaší práce vážíme. Věříme, že tatínek díky tomu všemu odešel z tohoto světa klidný, smířený a se srdcem naplněným láskou. Děkujeme.
Za rodinu pana A. A. dcera E. H., Huntířov 18.11.2014


Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Vaší agentuře, všem Vašim zaměstnancům za práci, kterou vykonávají. Již třetí rok dochází do naší rodiny sestřička Simonka, vždy usměvavá, ochotna pomoci a poradit. Svoji práci vykonává spolehlivě, svědomitě a od srdíčka. Díky patří také ostatním sestřičkám, které k nám docházejí i v odpoledních hodinách a o víkendech v době, kdy to naše rodina potřebuje z důvodu nemoci někoho z nás. Vždy, když zavoláme, že máme nějaký problém s péči o taťku, vyjde nám Vaše agentura ochotně vstříc a pomůže. Také pan Marek, který nám pomáhal s údržbou postele je velice ochotný a znalý věci. Všichni Vaši zaměstnanci jsou lidé na svém místě, kteří zodpovědně a s láskou vykonávají svoji práci a za to jim jménem rodiny pana A. velice děkuji.
Za rodinu E. H., 18.2.2013 Huntířov
TOTO ZAŘÍZENÍ JE PODPOROVÁNO ÚSTECKÝM KRAJEM A STATUTÁRNÍM MĚSTEM DĚČÍN

  • partner_01.jpg
  • partner_02.jpg

ODKAZY

Příspěvek na péči:

Komunitní plán do r. 2023 - Sociální odbor města Děčín:

AGENTURA DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE ANNA

ADP-ANNA s.r.o.:
Sídlo firmy – Klučov 168
provozovny Loubská 69/112, Děčín a Čsl. Armády 621/25, Děčín.
IČ 05744342
Datová schránka: urzaysc

 

Telefon – 412558245 - nepřetržitě
Mobilní telefon – 605769962 – pouze v pracovní dny od 8.00 do 16.00, o víkendech a svátcích pouze pro stávající klienty